Sprawdź zimowe wietrzenie całego magazynu
Pytania i odpowiedzi

 

 

CO TO SĄ RZĘSY BOFENI ™?

 

Rzęsy BOFENI ™ są przyszłością w objętościowym przedłużaniu rzęs. Ręcznie formowane metodą zgrzewania. Nigdy więcej żmudnej i czasochłonnej pracy tworzenia rzęs. Masz dosyć zamykających się kępek? Metody drapane, bujane, przekładane oraz w palcach, odłóż w zapomnienie. Nie musisz dłużej tracić czasu na robienie własnoręcznie kępek.

Wachlarze pozwolą wprowadzić nowy standard w twoim salonie. Stosuj równie rozłożone wachlarze i uniknij opadających i wykrzywionych rzęs.

Szybko i perfekcyjnie za każdym razem.


    
Z CZEGO ROBIONE SĄ RZĘSY?

 

Wszystkie nasze rzęsy są 100% Cruelty Free czyli wolne od okrucieństwa na rzecz praw zwierząt. Rzęsy są wytworzone z najwyższej jakości syntetyku PBT. Każdy wachlarz jest JEDWABNY.

  

 JAKA JEST RETENCJA?

 

Powierzchnie nóżek w każdym wachlarzu, zostały ukształtowane tak, aby po aplikacji wachlarz utrzymał się na oku od 3-5 tygodni. 

 

CO OZNACZAJĄ JEDWABNE RZĘSY DLA CIEBIE ?

 

Wachlarze wykonane są z rzęs syntetycznych - jedwabnych. Takie tworzywo jest bezpieczne dla oka i minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oraz jest dużo bardziej bezpieczniejsze w porównaniu do rzęs pochodzenia naturalnego. Rzęsy syntetyczne dostępne na rynku różnią się pod względem jakości, klasy i gatunku. Do stworzenia wachlarzy użyto bardzo delikatnego i miękkiego materiału, ale jednocześnie trwałego i odpornego na odkształcenia.

 

NA ILE KLIENTEK STARCZY 1 KASETKA ?

 

Każda klientka ma indywidualną ilość rzęs naturalnych. Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, zawsze liczba użytych wachlarzy będzie się różnić. Aby ułatwić proces kalkulacji oznaczyliśmy przy każdym modelu ile dokładnie jest rzęs w kasetce.

  

JAK OZNACZAMY MODELE RZĘS.

 

Na każdym opakowaniu można znaleźć numerację modelu.

Wyszczególniamy objętość, skręt, grubość oraz długość rzęs.

 

CZY RZĘSY BOFENI™ SĄ BEZPIECZNE DLA RZĘSY NATURALNEJ?

 

Jeżeli aplikacja rzęs jest wykonana odpowiednio przez wyszkoloną i doświadczoną stylistkę, przedłużanie rzęs wachlarzami nie ma negatywnego wpływu na naturalne rzęsy.

 

JAK CZĘSTO ROBI SIĘ UZUPEŁNIANIE APLIKACJI ?

 

Jeżeli rzęsy są umiejscowione odpowiednio przez użycie odpowiedniej metody utrzymują się na rzęsach ok 3-4 tygodnie. Trwałość aplikacji jest porównywalna, a nawet lepsza w porównaniu do tradycyjnego przedłużania objętościowego. Ważne jest, aby użyć dobrej jakości kleju oraz dobrą technikę aplikacji.

 

CZY OFERUJECIE DARMOWĄ DOSTAWĘ ?

 

Tak, oferujemy darmową dostawę na terenie Polski po opłaceniu zamówienia online. Powyżej 99 PLN Paczkomaty InPost oraz powyżej 249 PLN Kurier InPost. 

 

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ?

 

Przesyłki są przygotowywane i wysyłane do InPost w ciągu 24h od zamówienia. Natomiast czas dostawy InPost to 1 - 2 dni roboczych.

 

JAKA JEST POLITYWA ZWROTÓW ?

 

Wszystkie zwroty prosimy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszty transportu zwracanego towaru ponosi kupujący. Produkty nie mogą być otwierane. Powinny posiadać nienaruszone foliowe opakowane, bez śladów zniszczeń czy użytkowania. Po weryfikacji, środki zostaną oddane w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu. W przypadku zwrotu spowodowanego błędem sprzedającego, koszty transportu zostaną poniesione przez sprzedającego, w trosce o najwyższą jakość obsługi klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl